Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš na papíře, 47,5 x 30 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole J Dědina.Autor viz T 1/153, TD 43, 222, V 1/530, 5/419, TB 8/534, B 3/423, Ch 2/35, NEČVU 1/122.